Plakat z filiżanką kawy i ciastkami
W każdą pierwszą środę miesiąca (w kwietniu z małym poślizgiem) w nowej siedzibie naszego Klubu (ul. Zygmunta Krasińskiego 3) w miłej i przyjaznej atmosferze, przy kawie, herbacie i ciastku, opowiemy Państwu o tym, co aktualnie słychać w naszym Klubie…
 
Chcesz się dowiedzieć, co nowego w naszym Klubie bądź jakie wydarzenia, imprezy i turnieje sportowe będą organizowane w najbliższym czasie…? Nurtuje Cię pytanie, co nowego słychać w świecie niewidomych i niedowidzących sportowców…? A może zwyczajnie masz czas wolny, który chciałbyś spędzić w gronie ciekawych ludzi i podyskutować w miłej atmosferze o tematach dookoła sportowych i nie tylko…? Jeżeli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi „TAK”, to mamy coś dla Ciebie…
 
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz serdecznie zaprasza na cykl comiesięcznych środowych spotkań – Kawa  
z Łuczniczką, na których Członkowie Zarządu podzielą się z Państwem najświeższymi informacjami dotyczącymi zagadnień z szeroko rozumianego świata sportu osób niewidomych i niedowidzących.
 
W każdą pierwszą środę miesiąca (w kwietniu z małym poślizgiem) w nowej siedzibie naszego Klubu (ul. Zygmunta Krasińskiego 3) w miłej i przyjaznej atmosferze, przy kawie, herbacie i ciastku, opowiemy Państwu o tym, co aktualnie słychać w naszym Klubie i przybliżymy zarys planów na najbliższy czas. Podamy daty i miejsca najbliższych imprez i turniejów sportowych, a także spróbujemy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zagadnień dookoła sportowych i rozwiać wszelkie nurtujące Państwa wątpliwości.
 
Najbliższe terminy: 12 kwietnia, 10 maja, 7 czerwca. W lipcu i sierpniu przerwa.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Członków!
 
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz
 
PS. Własnoręcznie przygotowane domowe wypieki mile widziane…