31 grudnia zmarła nasza koleżanka Mirosława Malcherek.
Od 15 lat reprezentantka KSN  Łuczniczka Bydgoszcz, w przeszłości była również członkiem Zarządu.
Jej pasją był bowling🎳, w którym triumfowała, była również członkiem kadry narodowej. Swoim uśmiechem „zarażała" wszystkich, podczas wyjazdów na zawody była wsparciem dla swoich klubowych kolegów, jeszcze w listopadzie zdobyła najwyższy stopień na podium w turnieju bowlingowym w Lublinie….

Nasza zawodniczka niewidoma Karolina Rzepa zajęła trzecie miejsce w Pucharze Polski w kręglach klasycznych

Niewidome zawodniczki naszego klubu Karolina Rzepa i Katarzyna Świątek zajęły dwie czołowe lokaty w rozegranym w Opolu Pucharze Polski niewidomych i słabo widzących w bowlingu.

Kręgle klasyczne
Dwa brązowe medale zdobyli reprezentanci naszego klubu w rozegranych w Gostyniu mistrzostwach Polski niewidomych i słabo widzących w kręglach klasycznych.

Bowling

Niewidoma Katarzyna Świątek została wicemistrzynią Polski w bowlingu.

Kręgle klasyczne

Czwórka reprezentantów naszego klubu, z pięciu startujących, zakwalifikowała się w Gostyniu do finału mistrzostw Polski, który rozegrany zostanie w dniach 22-25 lipca, również w Gostyniu.

Niewidoma Karolina Rzepa zwyciężyła w ogólnopolskim turnieju stowarzyszenia „Cross” w kręglach klasycznych rozegranym w Pucku, a jej klubowy kolega, również niewidomy, Sylwester Dołasiński zajął drugie miejsce.

Komplet miejsc na podium zajęły w kategorii B1 reprezentantki KSN Łuczniczka Bydgoszcz. Zwyciężyła Karolina Krzepa przed Magdaleną Rataj i Katarzyną Świątek. Druga w kategorii B3 była Honorata Borawa, a trzecia w kategorii B2 Mirosława Malcherek.