Plakat ptojektu Polska liga showdown 2023
…w najnowszej odsłonie projektu Polska Liga Showdown odbędzie się 6 turniejów (…) Jesteśmy zatem przekonani, że każda zainteresowana osoba zdoła zapisać się, na któryś z nich.
Przyjaciele Showdowniści, zainteresowanie projektem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania… Zatem w odpowiedzi na niezliczone pytania Zarząd Klubu Sportowego Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz informuje, że drugi turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown odbędzie się w Ustce w terminie 07-11.06.2023 roku.
 
O szczegółach tego wydarzenia będziemy oczywiście informować na naszej stronie internetowej oraz na fanpage Polskiej Ligi Showdown na Facebook. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kolejnej Lidze zachęcamy do śledzenia informacji pojawiających się w obu wyżej wymienionych miejscach.
 
Przypominamy, że w najnowszej odsłonie projektu Polska Liga Showdown odbędzie się 6 turniejów – 5 indywidualnych w kategoriach kobiet i mężczyzn oraz 1 drużynowy. Działania projektowe zaplanowane są od kwietnia 2023 do marca 2024. Turnieje odbywać się będą na terenie całego kraju. Jesteśmy zatem przekonani, że każda zainteresowana osoba zdoła zapisać się, na któryś z nich.
 
Projekt Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2022 pn. „Działamy razem”, kierunek pomocy 3.
 
więcej na nasej stonie na Facebooku!
 
Ze sportowym pozdrowieniem!
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz