Logo klubu KSN Łuczniczka
Wielkanoc to święto, które od zawsze kojarzy się z narodzinami czegoś nowego i szerzej z budzeniem się do życia i rozwojem. Nie inaczej jest i z naszym Klubem. Przyszła wiosna, Wielkanoc, a KSN Łuczniczka Bydgoszcz ponownie rozkwitła zaskakując chyba wszystkich z Zarządem na czele.
Rok 2023 przejdzie do historii naszego Klubu jako rok wielkich zmian. Poczynając od zmian w statucie Stowarzyszenia i wiążącą się z tym zmianą nazwy naszego Klubu, po przez powstanie pierwszej w Polsce pozamiejscowej fili klubu niewidomych i niedowidzących sportowców w Kutnie, a na nowej bydgoskiej siedzibie naszego Stowarzyszenia kończąc.
 
Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie Zarządu w składzie Georgina Myler i Krzysztof Badowski Wiceprezesi oraz Łukasz Cichy i Marek Janakowski Członkowie Zarządu. Teraz mogę już przyznać, że momentami nie było łatwo. Były chwile zwątpienia i rezygnacji. Na szczęście w takich momentach zawsze znajdował się ktoś, kto motywował resztę z nas do jeszcze bardziej intensywnej pracy. Myślę, że osiągnięty rezultat jest dla nas wszystkich najwspanialszą nagrodą.
 
Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Zarządowi oraz wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do tego niesamowitego sukcesu.
Chciałbym także złożyć wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych świąt, w trakcie których w gronie najbliższych odpoczniemy od pędu codzienności i może znajdziemy chwilę na to, aby się zatrzymać i zastanowić nad tym, gdzie jesteśmy… A może znajdziemy w sobie siłę do tego, by coś w sobie zmienić na lepsze…?
 
Zmęczony, ale szczęśliwy Łukasz Skąpski
Prezes Zarządu KSN Łuczniczka Bydgoszcz