Wejście do klubu do nowej siedziby
Informujemy, że siedziba naszego Klubu zmieniła swoją lokalizację. Nasz aktualny adres to: ul. Zygmunta Krasińskiego 3, 85-008 Bydgoszcz.
Szanowni Państwo, informujemy, że siedziba naszego Klubu zmieniła swoją lokalizację. Nasz aktualny adres to: ul. Zygmunta Krasińskiego 3, 85-008 Bydgoszcz.
 
Nowa siedziba Klubu znajduje się niemal w tym samym miejscu, co stara. Udając się do nas należy wejść w tę samą bramę, co wcześniej. Zmienił się tylko nr, który należy wybrać na domofonie. Nowy to: 01
 
Po wejściu w bramę należy trzymać się prawej strony korytarza. Po około sześciu metrach trafiamy na klatkę schodową. Pierwszy oraz ostatni stopień schodów oznaczony jest żółto-czarną taśmą. Identycznymi taśmami oznaczone są także, prawy i lewy, narożniki ścian. Należy wejść po siedmiu stopniach na parter budynku (Uwaga! poręcz znajduje się tylko po prawej stronie) i na wprost od schodów znajdują się drzwi do Klubu (Uwaga! Drzwi otwierają się na zewnątrz w prawą stronę).
 
Serdecznie zapraszamy!