Zawodnicy naszego klubu odbierający dyplomy i puchary
Reprezentanci naszego klubu z powodzeniem rywalizowali w ogólnopolskich turniejach bowlingowych we Włocławku i Tarnowie.

W turnieju we Włocławku zorganizowanym w dniach 6-9 lipca przez tamtejszy klub Pionek wystartowała trójka zawodników KSN Łuczniczka. W kategorii B1 kobiet pewnie zwyciężyła przygotowująca się do światowych igrzysk niewidomych w Birmingham Karolina Rzepa, która w sześciu grach uzyskała 817 pkt. Na 4. miejscu w tej samej kategorii uplasowała się Katarzyna Świątek – 681.

W kategorii B2 kobiet na 9. pozycji ukończyła rywalizację Jolanta Szapańska – 731 pkt., zaś u mężczyzn 19. był Grzegorz Kłos – 598. W kategorii B3 na 17 miejscu uplasował się Janusz Polakowski – 781.

Do Tarnowa (20-23 lipca) wybrała się rodzina Dominów rywalizująca w kategorii B1. Renia z dorobkiem 501 pkt. zakończyła turniej na 2. pozycji z kolei Lesław był 3. uzyskując – 617 pkt.

W sierpniu naszych bowlingowców czeka prestiżowy Puchar Polski w Opolu.