prowadzący galę
W dniu 17.03.2022  w Toruniu odbyła się Gala wręczenia nagród sportowych Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego W gali  wzięło udział 270 osób, A pula nagród to 337 000 zł.
Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego uchwałą Nr 8/263/22 z dnia 1 marca 2022 roku przyznał nagrody dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe, trenerom oraz innym osobom wyróżniającym się osiągnięciami w działalności sportowej w 2021 r.
W dniu dzisiejszym, tj. 17 marca o godzinie 11:00 w sali rozgrzewkowej hali sportowej Arena Toruń odbyła się uroczystość wręczenia nagród finansowych.
Nasi reprezentanci podczas ręczenia nagród
 
Wśród nagrodzonych znalazła się pokaźna reprezentacja (6 osób) sportowców ich trenerów oraz członków Zarządu Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka". Byli to: Doman Patrycja w ramach zachęty do dalszej wytężonej pracy oraz za całokształt osiągnięć sportowych w kategorii Junior w barwach KSN Łuczniczka Bydgoszcz, Biedrzycka Angelika (zawodniczka) oraz Bugdoł Ewa pilotka) (za brązowy medal ME w kolarstwie tandemowym, Jasińska Edyta (trenerka) za osiągnięcia naszego znakomitego kobiecego tandemu, a także Badowski Krzysztof (wiceprezes) oraz Skąpski Łukasz (prezes) za wybitne osiągnięcia w działalności sportowej w 2021 roku.
Nagrody osobiście odbierały Patrycja, Angelika oraz Edyta, a w imieniu niestety nieobecnych Ewy, Krzysztofa i Łukasza odebrała je wiceprezes zarządu Georgina Myler.
 
 gratulujemy wszystkim nagrodzonym.