miniatury medali

„Dziś zrób coś, czego innym się nie chce,
a jutro będziesz miał to, czego inni pragną”

Autor nieznany

Rok 2020, po przez pojawienie się na świecie, a także w Polsce koronawirusa COVID-19, był prawdopodobnie najtrudniejszym sezonem sportowym w dotychczasowej historii Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych                                        i Słabowidzących "Łuczniczka". Reprezentujący barwy naszego Klubu sportowcy mogą go jednak uznać za bardzo udany. Udowodnili oni bowiem, że mimo skrajnie niesprzyjających okoliczności, dzięki ogromnej determinacji, nawet w takich warunkach można budować                            i utrzymać, przez cały sezon, najwyższą formę sportową i święcić triumfy na krajowych                          i międzynarodowych arenach sportowych.

Niestety ze względu na panujące obostrzenia oraz w trosce o zdrowie naszych Zawodników, tradycyjna „Gala Mistrzów”, niestety i w tym roku się nie odbędzie.

Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz, chciałby jednak, chociaż w ten „wirtualny” sposób, podziękować wszystkim medalistom Mistrzostw Polski oraz Świata , za godne reprezentowanie barw naszego Klubu na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych w roku 2020. Chcielibyśmy także pogratulować zdobytych medali, których w minionym roku zdobyliście naprawdę dużo.

Reprezentanci KSN Łuczniczka Bydgoszcz w minionym sezonie, brali udział aż                            w dwudziestu czterech imprezach sportowych rangi mistrzowskiej, w tym jednych Mistrzostwach świata, gdzie zdobyli 1 srebrny medal, pięciu Drużynowych Mistrzostwach Polski, gdzie zdobyli 1 złoty oraz 5 srebrnych medali, a także w osiemnastu Indywidualnych Mistrzostwach Polski, gdzie zdobyli 15 złotych, 14 srebrnych oraz 19 brązowych medali.

Mamy gorącą nadzieję, że i w tym roku, mimo uparcie nie chcącego nas opuścić nieproszonego „gościa w koronie”, zobaczymy się znowu na trasach kolarskich i biegowych oraz z kijkami i nartami na nogach. Ponadto przy stołach do showdowna, brydża oraz szachów i warcabów, na strzelnicy i na kręgielni, gdzie reprezentanci KSN Łuczniczka Bydgoszcz, kolejny raz udowodnią swoją najwyższą, mistrzowską formę i zawalczą o kolejne medale.

Medaliści:

Bardzik Agnieszka

Berczyńska Emilia

Biedrzycka Angelika

Borawa Honorata

Borkowska Barbara

Bosek Ewa

Bosek Grzegorz

Chmurzyńska Ewa

Chmurzyński Tomasz

Cholewczyński Dariusz

Cichy Łukasz

Doman Patrycja

Doman Patrycja

Doman Patrycja

Gęstwiński Arkadiusz

Greń Sebastian

Gruszczyński Marcin

Jasińska Edyta

Jażdżewski Kacper

Klemenko Adam

Kłos Grzegorz

Kruczkowski Adam

Kuźniar Daniel

Ludwiczak Oskar

Malcherek Mirosława

Myler Georgina

Olendrzyński Mateusz

Rakowska Sara

Rzepa Karolina

Sikora Agnieszka

Sobkowiak Dominik

Szapańska Jolanta

Śmiech Łukasz

Tomczak Katarzyna

Urban Nikodem

Wakuliński Władysław

Zdunkiewicz Łukasz

Prosimy naszych medalistów o kontakt z Georginą Myler tel. 698181884, w sprawie odebrania dyplomów i nagród od Zarządu KSN Łuczniczka Bydgoszcz.

Przypominamy, że możecie śledzić na bieżąco wyniki naszych zawodników http://xn--uczniczka-pub.org.pl/index.php/informacje-klub/wyniki-zawodnikow-ksn-luczniczka-bydgoszcz

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd KSN Łuczniczka