Wigilia_foto
„Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku”
Kochani, niestety w tym roku nie udało nam się spotkać przy wspólnym wigilijnym stole. Pozwólcie jednak, że chociaż w ten sposób w imieniu całego Zarządu KSN Łuczniczka Bydgoszcz oraz we własnym złożę wam z serca płynące życzenia spokojnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz wytrwałości w dążeniu do spełniania wszystkich marzeń w tym przede wszystkim tych sportowych w nadchodzącym 2021 roku.
 
Życzę Wam także wiele determinacji i uporu w dążeniu do zdobywania kolejnych sukcesów sportowych i pokonywaniu własnych słabości w dążeniu do bycia coraz lepszymi. Bądźmy jak Jesse Owens, czarnoskóry amerykański lekkoatleta, zdobywca licznych medali olimpijskich i rekordów świata, który lata temu powiedział: „Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku”. Niech nie zabraknie Nam tej wewnętrznej siły.
Prezes Zarządu KSN Łuczniczka Bydgoszcz