Rolap polskiej ligi showdown nie tylko dla mistrzów

Pierwszy ligowy turniej odbędzie się w ośrodku Wydma Park, ul. Wczasowa 14, 76-212 Rowy w terminie 29.04-03.05.2023 roku.

 

Przyjaciele Showdowniści, Zarząd Klubu Sportowego Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz (dawna nazwa: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu
i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka"), z przyjemnością informuje, że właśnie ruszył nabór do pierwszego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown edycja 2023-2024.

W najnowszej odsłonie projektu Polska Liga Showdown odbędzie się 6 turniejów – 5 indywidualnych w kategoriach kobiet i mężczyzn oraz 1 drużynowy. Turnieje odbywać się będą na terenie całego kraju, a Reprezentacje na turniejowe rozgrywki mogą zgłaszać kluby zrzeszające zawodników showdown z dysfunkcją narządu wzroku oraz inne nieformalne zrzeszenia graczy showdown z całej Polski.

Projekt Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2022 pn. „Działamy razem”, kierunek pomocy 3.

Pierwszy ligowy turniej odbędzie się w ośrodku Wydma Park, ul. Wczasowa 14, 76-212 Rowy w terminie 29.04-03.05.2023 roku.

Zgłoszenia należy przesyłać poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem: https://bit.ly/pls-zapisy-2023 do czwartku 20 kwietnia do godziny 12:00. O zakwalifikowaniu do turnieju decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń. Zgłoszenia nadesłane po terminie mogą być pominięte, a wolne miejsce będzie zaproponowane pierwszemu zawodnikowi z listy rezerwowej. W przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości zawodników z poszczególnych klubów

Każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną kopię (skan, nie zdjęcie) aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności.

Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.

Opłata startowa wynosi 100,00 zł dla zawodników i opiekunów/przewodników, płatne gotówką u Organizatora na odprawie technicznej poprzedzającej turniej.

Po zakończeniu każdego turnieju z cyklu zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach otrzymają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy, a Na zakończenie projektu wszyscy biorący w nim udział zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, natomiast trójka najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach statuetki.

Zapraszamy do zapisów!
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz