Plakat projektu polska liga showdown
W turnieju, który odbędzie się w ośrodku Wydma Park (…), zgodnie z zapisami z Komunikatu Organizacyjnego oraz Regulaminu, wezmą udział osoby, które jako pierwsze przesłały kompletne zgłoszenia.
Przyjaciele Showdowniści, Zarząd Klubu Sportowego Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz ze sporym zdumieniem i niedowierzaniem informuje, że właśnie wyczerpała się pula miejsc, a tym samym zakończył się nabór do pierwszego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown edycja 2023-2024.
 
W turnieju, który odbędzie się w ośrodku Wydma Park, ul. Wczasowa 14, 76-212 Rowy w terminie 29.04-03.05.2023 roku, zgodnie z zapisami z Komunikatu Organizacyjnego oraz Regulaminu, wezmą udział osoby, które jako pierwsze przesłały kompletne zgłoszenia.
 
Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili przypominamy, że każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) kopię (skan, nie zdjęcie) aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności.
 
Osoby zakwalifikowane do zbliżającego się turnieju zostaną poinformowane o tym fakcie po przez specjalną dedykowaną wydarzeniu grupę na komunikatorze WhatsApp. Pozostałe osoby, które przesłały zgłoszenia, ale nie starczyło już dla nich miejsc, z automatu (zgodnie z terminem nadesłania zgłoszenia) wchodzą na listę rezerwową. W przypadku zwolnienia się miejsca, niezwłocznie zostaną o tym poinformowane.
 
• Osoby z pierwszych miejsc listy rezerwowej to Lesław i Renata D.
 
Na grupie tej podamy wszelkie szczegóły dotyczące warunków zakwaterowania, możliwości dojazdu do ośrodka, informacje dotyczące samych rozgrywek itd.
 
Więcej szczegółów dotyczących Ligi na fanpage na FB pod linkiem
https://www.facebook.com/ShowdownNTDM
 
Do zobaczenia w Rowach!
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz