baner projektu
 
Czwarty turniej z cyklu odbędzie się w dniach 22-26.07.2021 r. w hotelu Stacja Kutno, ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno
 
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że 7 lipca o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do czwartego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.
 
Czwarty turniej z cyklu odbędzie się w dniach 22-26.07.2021 r. w hotelu Stacja Kutno, ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno, tel. +48 24 254 70 65, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Organizatorem projektu jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2020 pn. „Pokonamy bariery".
 
Zgłoszenia na najbliższy turniej należy dokonać za pomocą elektronicznego formularza dostępnego pod adresem https://bit.ly/pls-zapisy-2021 do dnia 14.07.2021 r. (środa) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu formularz rejestracyjny nie będzie dostępny. Formularz może być wyłączony przed tym terminem z chwilą wyczerpania miejsc.
 
Każdy ze startujących (pierwszy raz w tym roku) zawodników zobowiązany jest także przesłać drogą elektroniczną, na adres: luczniczka.bydgoszcz.wp.pl kopię (skan w formacie PDF, nie zdjęcie) aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności.
 
Turniejowe rozgrywki, w kategoriach kobiet oraz mężczyzn, odbywać się będą tradycyjnie na trzech stołach, a sędziować je będzie piątka sędziów. System gier oraz regulamin turnieju przedstawione będą w trakcie odprawy technicznej, poprzedzającej turniej.
 
Przypominamy, że Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz upowszechniania wizerunku, Oświadczenia uczestnika o stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do udziału w turnieju, a także Oświadczenia uczestnika o udziale w innych projektach.
 
Przypominamy także, że ze względu na panujące w Polsce zagrożenie, związane z obecnością koronawirusa, w celu minimalizacji ryzyka zarażenia wirusem SARS COV-2, uczestnicy turniejów zobowiązani będą do przestrzegania procedur sanitarnych, zgodnych z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 
Przede wszystkim wszyscy zawodnicy, sędziowie i pozostałe obecne osoby w trosce o zdrowie swoje oraz wszystkich pozostałych uczestników turnieju będą mieć obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych w trakcie trwania całych zawodów z wyłączeniem sędziów oraz zawodników, którzy na czas rozgrywki będą mogli je odsłonić. Bezpośrednie kontakty ograniczone będą do niezbędnego minimum, a wszystkie informacje przekazywane będą uczestnikom drogą elektroniczną. Na sali rozgrywek przebywać będą mogli tylko: sędziowie, zawodnicy, trenerzy oraz osoby z obsługi technicznej zawodów. Ponadto wszystkie pomieszczenia, w których odbywać się będą rozgrywki będą regularnie wietrzone. Powierzchnie, z którymi mają kontakt zawodnicy będą skrupulatnie dezynfekowane, a sędziowie będą dbać o to, aby zawodnicy przed podejściem do stołów dezynfekowali także swoje dłonie. Powyższe procedury sanitarne zostaną szczegółowo omówione na odprawie technicznej poprzedzającej turniej.
 
Zapraszamy do zapisów.
Zarząd KSN Łuczniczka