baner_programu

Turniej odbędzie się w ramach projektu pt. „Z Ciemności Na Sportowy Olimp” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 4/2017.

 1. ORGANIZATOR: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy.
 2. CEL: Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku. Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach kobiet i mężczyzn.
 3. UCZESTNICTWO: W turnieju mogą brać udział osoby legitymujące się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku z całego kraju.
 4. TERMIN I MIEJSCE: 3 września (poniedziałek) od kolacji – 13 września (czwartek) do śniadania; Ośrodek wypoczynkowy „Lazur”, 76-270 Poddąbie, ul. Promenada Słońca 7, www.lazurosrodki.pl.
 5. SYSTEM GRY: Turniej rozgrywany będzie w systemie tzw. każdy z każdym. Zawodnicy podzieleni będą na dwie kategorie – kobiety open oraz mężczyźni Open; Zawodnicy zobligowani są do posiadania własnego sprzętu (rękawica, rakietka, gogle).
 6. ZGŁOSZENIA: Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17.08.2018. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • imię oraz nazwisko,
    • datę urodzenia,
    • numer PESEL,
    • stopień niepełnosprawności,
    • województwo,
    • numer telefonu oraz adres e-mail,
    • skan aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności; 
  * W przypadku braku możliwości przesłania orzeczenia drogą elektroniczną prosimy o dostarczenie ksera tego dokumentu na turniej; 
  * W szczególnych przypadkach możliwy jest przyjazd z przewodnikiem/opiekunem. Prosimy o podawanie danych przewodników/opiekunów takich samych, jak wymienione powyżej; * Zgłoszenia niekompletne, bądź wysłane po terminie mogą nie zostać rozpatrzone; 
  * Liczba miejsc ograniczona.
 7. NAGRODY: Dla 3 pierwszych zawodników w poszczególnych kategoriach (kobiety i mężczyźni) przewidziane są nagrody rzeczowe.
 8. UWAGI: Organizator zapewnia w dniu rozpoczęcia i zakończenia turnieju (w ustalonych godzinach) transport z dworca kolejowego w Słupsku do ośrodka oraz z powrotem.
 9. KOORDYNATOR: Łukasz Skąpski, tel. 667-555-572

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd KSN Łuczniczka