baner_programu

Ruszył nabór na turniej showdown w ramach projektu "Z Ciemności Na Sportowy Olimp", który odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym "Lazur" w Poddąbiu w dniach od 3 do 13 września 2018.

Droga Showdownowa Braci, koniec oczekiwania i niepewności. Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością informuję, iż ruszył nabór na turniej showdown w ramach projektu "Z Ciemności Na Sportowy Olimp", który odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym "Lazur" w Poddąbiu w dniach od 3 do 13 września 2018. Poniżej ważne i nieważne informacje dotyczące imprezy. Proszę zapoznajcie się z nimi dokładnie.
 
Turniej adresowany jest do wszystkich osób, które kiedykolwiek zetknęły się z tą wspaniałą i niepowtarzalną dyscypliną sportową, jaką jest showdown oraz do tych, którzy tylko o niej słyszeli i chcieliby spróbować swoich sił. W trakcie turnieju będziecie mieli niepowtarzalną okazję pod okiem doświadczonych sędziów i instruktorów zmierzyć się z zawodnikami z całego kraju. Pozwoli to wszystkim uczestnikom w radosnej, bezstresowej, a jednocześnie sportowej atmosferze podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje w tej dziedzinie. Jako organizatorzy mamy nadzieję, że wzorem poprzedniej edycji projektu w wymierny sposób wpłynie to na wzrost popularności showdown w środowisku osób z dysfunkcją wzroku.
 
Turniej odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym "Lazur", 76-270 Poddąbie, ul. Promenada Słońca 7, tel. 598 461 335, tel. kom. 663 670 703, 603 100 408, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.lazurosrodki.pl. Dojazd pociągami do Słupska skąd organizator zapewnia transport na miejsce. Prosimy o podawanie godzin przyjazdów oraz wyjazdów w celu skoordynowania transportu uczestników.
 
Osoby zainteresowane udziałem w turnieju prosimy o przesyłanie zgłoszeń w terminie do 17 sierpnia (piątek). Po nadesłaniu zgłoszeń prześlemy potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń. Poinformujemy wtedy także o ewentualnych koniecznych korektach. W zgłoszeniach prosimy uwzględnić ewentualnych przewodników/opiekunów. Prosimy o dokładne zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym i o przesyłanie kompletnych zgłoszeń oraz skanu orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji narządu wzroku (znaczny bądź umiarkowany) drogą elektroniczną.
  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Osoby, które nie dostarczą kompletu wymaganych dokumentów nie będą mogły wziąć udziału w turnieju.
  • Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne mogą zostać pominięte bądź w przypadku wolnych miejsc rozpatrzone będą na końcu.
W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Łukaszem Skąpskim Tel. 667-555-572, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zapraszamy
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz