Kadra Polski biorąca udział w zawodach podczas spaceru na zamarzniętym jeziorze

W dniach 20-23.01.2022 odbył się międzynarodowym turnieju showdown w malowniczym mroźnym i ośnieżonym Fińskim Pajulahti.

W wydarzeniu wzięło udział 18 kobiet i 42 mężczyzn. Turniej showdown w Pajulahti to jeden z trudniejszych międzynarodowych turniej tej dyscypliny. Na, który zjechała się śmietanka zawodników z 12 państw. Turniej odbywa się na 7 stołach. Obsługiwany jest przez 14 sędziów. Rozgrywki rozgrywane są duńskimi piłeczkami, które bardziej tłumią energię i są nieco cichsze.
 
Polska kadra została zakwaterowana w pięknym ośrodku sportowym, całkowicie dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnością
 
Reprezentantką naszego klubu była Agnieszka Bardzik wraz z trenerem sekcji i trenerem Polskiej Kadry Showdown Szymonem Borkowskim oraz Prezesem Klubu Łukaszem Skąpskim. Oprócz naszej zawodniczki Polskę reprezentowali: Dominika Czuj – Ikar Lublin, Katarzyna Stenka – Ikar Lublin, Monika Szwałek – Sprint Wrocław, Adam Wołczyński – Dosan Wałbrzych, Szymon Budzyński – Ikar Lublin, Łukasz Byczkowski – Sprint Wrocław, Adrian Słoninka – Sprint Wrocław.
 
Przy stole Agnieszka Bardzik podczas rozgrywki
 
Polacy w tym niezwykle trudnym i pierwszym w tym roku międzynarodowym turnieju zdobywali punkty do bardzo ważnego turnieju jakim jest ETT.
 
Reprezentacja naszego kraju dała z siebie wszystko i w tym turnieju zdobyła następujące pozycje:
 
Kobiety

Katarzyna Stenka – Ikar Lublin 4 miejsce
Agnieszka Bardzik – KSN Łuczniczka Bydgoszcz 10 miejsce
Monika Szwałek – Sprint Wrocław 11 miejsce
Dominika Czuj – Ikar Lublin 13 miejsce
 
Męszczyźni

Adrian Słoninka – Sprint Wrocław 8 miejsce
Szymon Budzyński – Ikar Lublin 14 miejsce
Łukasz Byczkowski – Sprint Wrocław 25 miejsce
Adam Wołczyński – Dosan Wałbrzych 28 miejsce
 
Cała kadra biorąca udział w turnieju z naszą flagą
 
Wyniki wszystkich zawodników można prześledzić w poniższym linku
 
Gratulujemy reprezentantom naszego kraju zajętych miejsc.
Zarząd
KSN Łuczniczka