Polska reprezentacja w strojach reprezentacyjnych z medalami, pucharami i biało-czerwoną flagą
Reprezentantka naszego klubu Karolina Rzepa w rozegranych w rumuńskim Targu Mures mistrzostwach Europy w kręglach klasycznych zdobyła trzy medale: srebrny i dwa brązowe!

Srebrny zdobyła w mikście wraz z Janem Ziębą w kategorii B1 (niewidomi), zaś brązowe - indywidualnie (do finału zakwalifikowała się z 5 pozycji - 476 pkt, a w nim uzyskała trzeci rezultat - 519 pkt.) i w drużynie. W klasyfikacji ALL-EVENTS (suma eliminacji i finału) uplasowała się na 5 pozycji. Do trzeciej w tej klasyfikacji reprezentantki Czech zabrakło jej 20 pkt.

W mikście Karolina z Janem pokonali najpierw parę ze Słowenii 2:0 (91:64, 104:54), a następnie pokonali duet Chorwacji również 2:0 (102:71 i 95:70). W decydującym spotkaniu o złoty medal biało-czerwoni musieli uznać wyższość pary z Niemiec 0:2 (62:82 i 92:98). Asystentem Karoliny podczas mistrzostw był Grzegorz Kanikuła, kolega z reprezentacji.

Polska ekipa w tych mistrzostwach zdobyła w sumie 14 medali w tym 4 złote i po 5 srebrnych i brązowych. Wszystkim, a zwłaszcza "Karolci" absolwentce "Louisa", gratulujemy wspaniałego występu.

Przypomnijmy, że w maju w mistrzostwach Europy w bowlingu rozegranych w Pradze Rzepa, reprezentanka KSN Łuczniczka, zdobyła złoty medal i zakwalifikowała się do sierpniowych Światowych Igrzysk Niewidomych i Słabowidzących World Games w brytyjskim Birmingham.