ORGANIZATOR: Pomorsko- Kujawski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych I Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszcz

II. CEL ZAWODÓW: promowanie działań osób niepełnosprawnych - niewidomych i słabo widzących , popularyzacja gry w szachy i warcaby w środowisku niepełnosprawnych i zapewnienie rehabilitacji poprzez sport .

Pokazanie sportowego świata niewidomych i niedowidzących. Ponadto impreza przyczyni się do promocji Miasta Bydgoszczy a także integracji z pełnosprawnymi osobami i zacieśnienia więzi koleżeńskich , których łączy nie tylko inwalidztwo ale również wspólna pasja sportowa

III. TERMIN TURNIEJU: 11-12.11.2017 IV. MIEJSCE ZAWODÓW: Ośrodek Sportowy Niewidomych i Słabowidzących KSN „Łuczniczka”, ul. Krasińskiego 3A, Bydgoszcz V. SYSTEM ROZGRYWEK: po 12 zawodników w każdym turnieju (szachy,warcaby) rozgrywane będą systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, partia trwa 1h dla każdego zawodnika.

VI. NAGRODY: Zwycięzcy otrzymają nagrody

VII. W TURNIEJU OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY KODEKSU : Szachowego – Warcabowego , organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian organizacyjnych turnieju.

VIII. ZGŁOSZENIA: Turniej jest dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych.
Zgłoszenia należy składać - do dnia 9.11.2017 na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel 728 914 442. Dla każdego uczestnika przewidziany obiad oraz napoje.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie.

Turniej dofinansowano ze środków Miasta Bydgoszcz