rollap_projektu

Mieszkasz w Bydgoszczy bądź w jej okolicach? Jesteś osobą niewidomą bądź słabowidzącą? Uprawiasz sport, bądź chcesz zacząć to robić? Jesteśmy przekonani, że nasz projekt jest właśnie dla Ciebie.

Organizatorem projektu „Bydgoska Manufaktura Sportu – Ty Też Możesz Zostać Mistrzem” jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu „Sięgamy po sukces „, kierunek pomocy 2.

Projekt nasz dedykowany jest mieszkańcom Bydgoszczy oraz powiatu bydgoskiego legitymizującym się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji narządu wzroku (ich odpowiednikami w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, to jest pierwsza i druga grupa niepełnosprawności).

W ramach projektu oferujemy cykl zajęć sportowych, (od 1 kwietnia 2022 do 31 marca 2023) w dyscyplinach: lekkoatletyka, showdown, strzelectwo oraz pływanie. Zajęcia prowadzone będą przez wykfalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu osób niewidomych i niedowidzących a udział w nich mogą brać osoby zarówno z doświadczeniem sportowym, jak i zupełni adepci.

Wszystkie zainteresowane projektem osoby zachęcamy do wypełnienia karty zgłoszeniowej

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt dzwoniąc pod nr tel. +48 728 914442 (pon.-czw. 09:00-15:00), bądź pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz