baner_programu

Turniej odbędzie się w dniach od 30 maja do 3 czerwca w Lidzbarku w ośrodku "Ambrowil".

Znany jest już termin kolejnego spotkania w ramach tzw. „Polskiej Ligi Showdown”. Turniej odbędzie się w dniach od 31 maja do 3 czerwca w Lidzbarku w ośrodku "Ambrowil". Poniżej garść informacji dotyczących formalności związanych ze zgłaszaniem zawodników itd. Osoby zainteresowane startem w turnieju prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią tej informacji i postępowanie dokładnie według wytycznych.
 
Czwarty turniej z cyklu odbędzie się w dniach od 31 maja do 3 czerwca w Lidzbarku (koło Działdowa, woj. warmińsko-mazurskie) w ośrodku "Ambrowil" ul. Leśniczówka 5, 13-230 Lidzbark, tel. 604 185 106, www.ambrowil.pl. Dojazd pociągiem możliwy do stacji Działdowo. Z dworca kolejowego w Działdowie organizować będziemy transport uczestników do ośrodka w Lidzbarku w związku z tym prosimy o podanie dokładnych godzin przyjazdu i wyjazdu.
Kluby zainteresowane wystawieniem swojej reprezentacji na najbliższym turnieju prosimy o przesyłanie w terminie do 18 maja (piątek) do godziny 12:00 proponowanych składów. Po nadesłaniu przez Państwa zgłoszeń w terminie do 21 maja (poniedziałek) otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń. Poinformujemy wtedy także Państwa o ewentualnych koniecznych korektach. W zgłoszeniach prosimy uwzględnić ewentualnych przewodników/opiekunów grup. Przypominamy, że jedna drużyna może liczyć 3 osoby - 1 kobieta oraz 2 mężczyzn. Przypominamy także, że 1 osoba może wystąpić tylko w 3 turniejach z cyklu. Osoby, które nie dostarczyły orzeczeń prosimy o uzupełnienie brakujących dokumentów. W przypadku Zawodników, którzy nie zostali zgłoszeni w formularzu zgłoszeniowym, a którzy zamierzają startować na najbliższym turnieju prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go wraz ze skanem orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji narządu wzroku (znaczny bądź umiarkowany) drogą elektroniczną.
 
  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Osoby, które nie dostarczą kompletu wymaganych dokumentów nie będą mogły wziąć udziału w turnieju. 
  • Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne mogą zostać pominięte bądź w przypadku wolnych miejsc rozpatrzone będą na końcu.
  • W przypadku większej ilości zgłoszonych drużyn pierwszeństwo mają teamy kompletne.
 
Na naszej stronie internetowej w zakładce Realizowane projekty http://www.łuczniczka.org.pl/index.php/informacje-klub/realizowane-projekty/140-showdown-nie-tylko-dla-mistrzow-2018  publikować będziemy wszystkie informacje dotyczące projektu takie, jak terminy kolejnych spotkań, relacje oraz wyniki poszczególnych turniejów z cyklu, foto galerie, a także wszystkie inne informacje dla Państwa niezbędne. Najważniejsze komunikaty, takie, jak terminy kolejnych spotkań, terminy nadsyłania zgłoszeń itp. Będą do Państwa przesyłane drogą elektroniczną w postaci e-mail. Zachęcamy także Państwa do śledzenia „Polskiej Ligi Showdown” na Facebooku https://www.facebook.com/Polska-Liga-Showdown-NTDM-2018-1587531144675548/
 
W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Łukaszem Skąpskim Tel. 667-555-572, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
Zapraszamy
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz