baner_programu

Turniej odbędzie się w dniach od 10 do 13 maja w Bydgoszczy tradycyjnie w hotelu „Akor”.

Znany jest już termin kolejnego spotkania w ramach tzw. „Polskiej Ligi Showdown”. Turniej odbędzie się w dniach od 10 do 13 maja w Bydgoszczy tradycyjnie w hotelu „Akor”. Poniżej garść informacji dotyczących formalności związanych ze zgłaszaniem zawodników itd. Osoby zainteresowane startem w turnieju prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią tej informacji i postępowanie dokładnie według wytycznych.

Trzeci turniej z cyklu odbędzie się w dniach od 10 do 13 maja w Bydgoszczy w hotelu Akor ul. Ludwikowo 1. Turniej wyjątkowo rozpocznie się od czwartkowej kolacji. Polecamy dojazd TAXI. Koszt z dworca kolejowego to około 15 zł (MPT ŁUCZNICZKA TAXI tel. 52 19191, 52 344-44-44). Można także dojechać tramwajem. 1 przystanek w kierunku Rycerska, a następnie spacerem kierując się na północny-wschód w stronę wiaduktu, wiaduktem nad ulicą i torami, a następnie prosto na wschód mijając po drodze po lewej stronie cmentarz, przechodząc przez dwie nitki torów oraz niewielki lasek. Hotel znajduje się po lewej stronie nieco w głębi.

Kluby zainteresowane wystawieniem swojej reprezentacji na najbliższym turnieju prosimy o przesyłanie w terminie do 27 kwietnia (piątek) do godziny 12:00 proponowanych składów. Po nadesłaniu przez Państwa zgłoszeń w terminie do 30 kwietnia (poniedziałek) otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń. Poinformujemy wtedy także Państwa o ewentualnych koniecznych korektach. W zgłoszeniach prosimy uwzględnić ewentualnych przewodników/opiekunów grup. Przypominamy, że jedna drużyna może liczyć 3 osoby - 1 kobieta oraz 2 mężczyzn. Przypominamy także, że 1 osoba może wystąpić tylko w 3 turniejach z cyklu. Osoby, które nie dostarczyły orzeczeń prosimy o uzupełnienie brakujących dokumentów. W przypadku Zawodników, którzy nie zostali zgłoszeni w formularzu zgłoszeniowym, a którzy zamierzają startować na najbliższym turnieju prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go wraz ze skanem orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji narządu wzroku (znaczny bądź umiarkowany) drogą elektroniczną. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne mogą zostać pominięte bądź w przypadku wolnych miejsc rozpatrzone będą na końcu.
  • W przypadku większej ilości zgłoszonych drużyn pierwszeństwo mają teamy kompletne.
publikować będziemy wszystkie informacje dotyczące projektu takie, jak terminy kolejnych spotkań, relacje oraz wyniki poszczególnych turniejów z cyklu, foto galerie, a także wszystkie inne informacje dla Państwa niezbędne. Najważniejsze komunikaty, takie, jak terminy kolejnych spotkań, terminy nadsyłania zgłoszeń itp. Będą do Państwa przesyłane drogą elektroniczną w postaci e-mail. Zachęcamy także Państwa do śledzenia „Polskiej Ligi Showdown” na Facebooku

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Łukaszem Skąpskim Tel. 667-555-572, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz