baner_projektu

Rusza kolejny nabór do projektu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2018, czyli tzw. „Polskiej ligi showdown”.

Miłośnicy showdown, zawodnicy bardziej i Ci mniej zaawansowani! Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz z przyjemnością informuję, iż po rocznej przerwie rusza kolejny nabór do projektu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2018, czyli tzw. „Polskiej ligi showdown”.

Projekt adresowany jest do wszystkich osób, które kiedykolwiek zetknęły się z tą wspaniałą i niepowtarzalną dyscypliną sportową, jaką jest showdown.

W trakcie sześciu turniejów, które zostaną rozegrane w ramach projektu będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję zmierzyć się z zawodnikami z całego kraju. Pozwoli to Państwu w radosnej, bezstresowej, a jednocześnie sportowej atmosferze podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje w tej dziedzinie. Jako organizatorzy mamy nadzieję, że wzorem poprzedniej edycji projektu w wymierny sposób wpłynie to na generalny wzrost poziomu showdown w Polsce, a także na poziom gry każdego z Państwa.

W tym miejscu publikować będziemy wszystkie informacje dotyczące projektu takie, jak terminy kolejnych spotkań, relacje oraz wyniki poszczególnych turniejów z cyklu, foto galerie, a także wszystkie inne informacje dla Państwa niezbędne. Wkrótce opublikujemy informacje niezbędne do zapisania się do projektu. Prosimy śledzić naszą stronę internetową na bieżąco.