Od 31 lipca do 9 sierpnia 2021 w Ośrodku Wypoczynkowym "Dagmor" w Ustce przebywali niewidomi i słabowidzący sportowcy, którzy brali udział w turnieju showdowna "Z ciemności na sportowy Olimp".

Z powodu problemów technicznych z serwerem poczty, prosimy o sprawdzenie, czy Państwa zgłoszenie do nas dotarło (w przypadku błędu otrzymaliście Państwo komunikat z o błędzie w komunikacji). W przypadku takiej sytuacji prosimy o ponowne wysłanie zgłoszenia.

adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

I.      Organizator i dofinansowanie
  • Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy;

Turniej odbędzie się w terminie od 30 lipca (piątek) (do 9 sierpnia (poniedziałek) w Ustce w ośrodku Dagmor (ul. Storczykowa 6, 76-270 Ustka).

Organizator i dofinansowanie

  • Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy;

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Puchar Łuczniczki w Nordic Walking Szklarska Poręba 09-14.07.2021
Zawody odbędą się w ramach projektu pt. "Z Ciemności Na Sportowy Olimp”. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 1/2020.

I.      Organizator

  • Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „ŁUCZNICZKA” w Bydgoszczy;
  • Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 1/2020 pn. „Pokonamy bariery”.