Drukuj

Mimo niepewnej sytuacji związanej z panującą pandemią koronawirusa w Polsce, w grudniu udało nam się zorganizować ostatni turniej z projektu „Z Ciemności na sportowy Olimp” dofinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu nr 1/2019 pn. „ Kierunek Aktywność”

Koronawirus spowodował, że nie tylko termin uległ zmianie ale również miejsce odbywania się turnieju bowlingowego. Długotrwały lockdown obiektów sportowych i rozrywkowych spowodował zamknięcie się licznych kręgielni lub ich generalny remont, przez co zmuszeni byliśmy szukać innego obiektu do rozegrania turnieju.

Swoje „drzwi” otworzyła dla nas niewielka kręgielnia w Charzykowy, w której w dniach 10-13.12.2020 miłośnicy bowlingu zmagali się w trzech kategoriach OPEN (kobiety i mężczyźni): B1,B2 i B3

Wyniki

B1 OPEN:

Miejsce 1 - Greń Sebastian

Miejsce 2 – Wołczyńska Agnieszka

Miejsce 3 – Wołczyński Adam

B2 OPEN:

Miejsce 1 - Madaliński Michał

Miejsce 2 – Budzyński Szymon

Miejsce 3 – Sasin Klaudia

B3 OPEN:

Miejsce 1 - Zdunkiewicz Łukasz

Miejsce 2 – Chmurzyński Tomasz

Miejsce 3 – Myler Georgina

Na pewno liczyliście na fantastyczne zdjęcia, które koordynator robił w trakcie turnieju …..niestety zdjęć nie będzie ponieważ uszkodziła się karta z aparatu fotograficznego i nawet „fachowiec” nie potrafił ich odzyskać.