baner projektu

Turniej odbędzie się w ramach projektu pt. "Z Ciemności Na Sportowy Olimp”. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 1/2019.

 1. ORGANIZATOR: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy
 1. CEL: Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku. Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach kobiet i mężczyzn.

III. UCZESTNICTWO: W turnieju mogą brać udział osoby legitymujące się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku, poza osobami znajdującymi się w kadrze narodowej osób niepełnosprawnych!

 1. TERMIN I MIEJSCE: 10.12.2020 r od kolacji - do 13.12.2020r. do śniadania; miejsce zakwaterowania i zawodów: Charzykowy, Hotela NOTERA, ul. Wczasowa 1,Charzykowy
 1. SYSTEM GRY: Turniej przeprowadzony zgodnie z regulaminem Ogólnopolskich zawodów w Bowlingu dla niewidomych i słabowidzących. Zawodnicy kat.B1 startują w goglach i plastronach (plastrony zapewnia organizator)
 1. ZGŁOSZENIA: do 27 listopada  2020 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Zgłoszenie powinno zawierać:
 • Imię oraz nazwisko;
 • kategorię startową;
 • nr pesel;
 • województwo
 • godzinę przyjazdu;
 • skan aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub dostarczenie go podczas odprawy technicznej przed zawodami.
 • nr telefonu.

*Zgłoszenia niekompletne, bądź wysłane po terminie mogą nie zostać rozpatrzone. Liczba miejsc ograniczona.

VII. NAGRODY: Dla 3 pierwszych zawodników w poszczególnej kategorii (B1,B2,B3 OPEN mężczyźni) przewidziane są nagrody rzeczowe.

VIII. KOORDYNATOR: Georgina Myler, 698181884

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd KSN Łuczniczka