Drukuj
roll-ap projektu
Turniej odbędzie się w dniach od 9 do 19 czerwca w Dźwirzynie w Ośrodku Wypoczynkowym Gród Piastów, ul. Jachtowa 42. ( termin wstępny może ulec zmianie ?) 
Zarząd Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka" z przyjemnością informuje, iż rozpoczął się nabór uczestników do turnieju showdown odbywającego się w ramach Projektu "Z Ciemności Na Sportowy Olimp", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 1/2019 pn. „Kierunek Aktywność”.
 
 
Każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną kopię aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności;
 
Zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwisko i Imię,
- pesel,
- datę urodzenia,
- województwo,
- stopień niepełnosprawności,
- tel. kontaktowy oraz e-mail do lidera zespołu/opiekuna/przewodnika;
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianiu wizerunku (RODO) oraz Oświadczenia uczestnika, a także Ankiety o stanie zdrowia.
 
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 29 maja (piątek) do godziny 12:00 Po nadesłaniu zgłoszeń prześlemy potwierdzenie ich przyjęcia Poinformujemy wtedy także o ewentualnych koniecznych korektach.
 
Ze względu na panujące w Polsce zagrożenie epidemiczne uczestnicy turnieju zobligowani będą do przestrzegania poniższych zasad bezpieczeństwa.
 
• Każdy zawodnik musi posiadać własny sprzęt, którego nie może nigdzie zostawiać;
• Sędziowie zaopatrzeni będą w przyłbice;
• Na Sali w trakcie meczu mogą przebywać: sędzia, pomoc techniczna dwóch zawodników oraz dwóch trenerów (brak widowni);
• Dezynfekcja sprzętu (stół, piłeczka) po każdej zmianie strony;
• Maksymalne ograniczenie osobistych kontaktów pomiędzy uczestnikami turnieju;
• Maksymalne wykorzystanie komunikacji elektronicznej;
• Brak bufetu kawowego.
 
Mamy nadzieję, że mimo powyższych ograniczeń, które są jednak niezbędne, uda nam się spędzić ten czas w radosnej i sportowej atmosferze.
 
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w turnieju zachęcamy do zapoznania się z treścią załączonego Komunikatu organizacyjnego.
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz