Baner Polskiej ligi showdown 2023
W turnieju, który odbędzie się w ośrodku Alicja, ul. Koszarowa 7, 76-270 Ustka w terminie 07-11.06.2023 roku zgodnie z zapisami z Komunikatu Organizacyjnego oraz Regulaminu, wezmą udział osoby, które jako pierwsze przesłały kompletne zgłoszenia.
Przyjaciele Showdowniści, Zarząd Klubu Sportowego Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz śpieszy poinformować, że właśnie wyczerpała się pula miejsc, a tym samym zakończył się nabór do drugiego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown edycja 2023-2024.
 
Projekt Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2022 pn. „Działamy razem”, kierunek pomocy 3.
 
W turnieju, który odbędzie się w ośrodku Alicja, ul. Koszarowa 7, 76-270 Ustka w terminie 07-11.05.2023 roku zgodnie z zapisami z Komunikatu Organizacyjnego oraz Regulaminu, wezmą udział osoby, które jako pierwsze przesłały kompletne zgłoszenia.
 
Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili przypominamy, że każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) kopię (skan, nie zdjęcie) aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności. Z obowiązku tego zwolnione są osoby, które brały już udział w pierwszym turnieju z cyklu PLS edycja 2023-2024 i dostarczyły już swoje orzeczenie.
 
Osoby zakwalifikowane do zbliżającego się turnieju zostaną poinformowane o tym fakcie po przez specjalną dedykowaną wydarzeniu grupę na komunikatorze WhatsApp. Pozostałe osoby, które przesłały zgłoszenia, ale nie starczyło już dla nich miejsc, z automatu (zgodnie z terminem nadesłania zgłoszenia) wchodzą na listę rezerwową. W przypadku zwolnienia się miejsca, niezwłocznie zostaną o tym poinformowane.
 
• Osoba z pierwszego miejsca listy rezerwowej to Arkadiusz C.
 
Na grupie tej podamy wszelkie szczegóły dotyczące warunków zakwaterowania, możliwości dojazdu do ośrodka, informacje dotyczące samych rozgrywek itd.
Do zobaczenia w Ustce!