Rolap polskiej ligi showdown nie tylko dla mistrzów
Drugi ligowy turniej odbędzie się w ośrodku Alicja, ul. Koszarowa 7, 76-270 Ustka w terminie
07-11.06.2023 roku.
Przyjaciele Showdowniści, Zarząd Klubu Sportowego Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz z przyjemnością informuje, że właśnie ruszył nabór do drugiego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown edycja 2023-2024.
 
W najnowszej odsłonie projektu Polska Liga Showdown odbędzie się 6 turniejów – 5 indywidualnych w kategoriach kobiet i mężczyzn (pierwszy już za nami) oraz 1 drużynowy. Turnieje odbywać się będą na terenie całego kraju, a reprezentacje na turniejowe rozgrywki mogą zgłaszać kluby zrzeszające zawodników showdown z dysfunkcją narządu wzroku oraz inne nieformalne zrzeszenia graczy showdown z całej Polski.
 
Projekt Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2022 pn. „Działamy razem”, kierunek pomocy 3.
 
Drugi ligowy turniej odbędzie się w ośrodku Alicja,ul. Koszarowa 7, 76-270 Ustka w terminie
07-11.05.2023 roku.
 
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfguAnba6GahfBeKPlIJD3po2iccYqfeGr9UFA3nX9ybIjwfQ/viewform do środy 24maja do godziny 12:00. O zakwalifikowaniu do turnieju decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń. Zgłoszenia nadesłane po terminie mogą być pominięte, a wolne miejsce będzie zaproponowane pierwszemu zawodnikowi z listy rezerwowej. W przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości zawodników z poszczególnych klubów.
 
Uwaga!

Formularz zgłoszeniowy pozwala wybrać dietęspecjalistyczną. Kuchnia w ośrodku jest w stanie przygotować niemal wszystkie diety z wyłączeniem czystej diety bezglutenowej (nietolerancja, nadwrażliwość na gluten – tak; celiakia – nie, z uwagi na obecność glutenu w kuchni). Dopłata za wszelkie modyfikacje diety wynosi 100,00 zł za cały pobyt.
 
Uwaga!

W ośrodku jest ograniczona ilość pokoi zatem otrzymanie tzw. „jedynki” nie będzie możliwe.
* Nawet za dopłatą.
 
Każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną kopię (skan, nie zdjęcie) aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności. Z obowiązku tego zwolnione są osoby, które startowały już w poprzednim turnieju i przesłały wcześniej orzeczenie.
 
Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.
 
Opłata startowa wynosi 100,00 zł dla zawodników i opiekunów/przewodników, płatne gotówką u Organizatora na odprawie technicznej poprzedzającej turniej.
 
Po zakończeniu każdego turnieju z cyklu zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach otrzymają atrakcyjne nagrody, a na zakończenie projektu wszyscy biorący w nim udział zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, natomiast trójka najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach statuetki.
 
Zapraszamy do zapisów!
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz