zawodnicy pod czas rozrywki
To co zaprezentowali Grzegorz Kałębasiak oraz Łukasz Skąpski, było niesamowite. Oklaskom nie było końca. Widzowie prosili o jeszcze…
 
 
W terminie 19-23.01.2023 r. w Boguszowie-Gorcach w Hotelu Piotr odbył się Siódmy turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Dla porządku należy tylko przypomnieć, że faktycznie była to dopiero szósta Liga z tej edycji, a przed nami jeszcze zaległy pierwszy turniej, który odbędzie się pod koniec lutego w Jabłonnej koło Lublina.
 
 
Organizatorem projektu jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2021 pn. „Sięgamy po sukces”.
 
 
Siódma, rozgrywana w Boguszowie-Gorcach Liga była turniejem indywidualnym. Tradycyjnie rozgrywki toczyły się na trzech stołach pod czujnym okiem piątki sędziów. Turniej zdominowali zawodnicy z Bydgoszczy, którzy niemal w całości obstawili podium w obu kategoriach – Kobiet i Mężczyzn. Jedynie Michałowi Madalińskiemu reprezentującemu barwy DoSAN-u Wałbrzych udało się dostać na trzeci stopień pudła.
 
 
Zaskoczeniem turnieju, zarówno dla innych zawodników, jak i przede wszystkim dla samej zainteresowanej, była gra Beaty Wiśniewskiej, która w wyjątkowo spokojnym i wyluzowanym stylu dotarła do trzeciego miejsca, o włos przegrywając w półfinale.
 
 
Na uwagę zasługuje też finałowy występ w kategorii Mężczyzn. To co zaprezentowali Grzegorz Kałębasiak oraz Łukasz Skąpski, było niesamowite. Oklaskom nie było końca. Widzowie prosili o jeszcze.
 
 
Przed nami ostatni indywidualny turniej w Jabłonnej. Na który już teraz serdecznie zapraszamy.
 
 
Podium:
 
Kobiety:
 
1. Agnieszka Bardzik
2. Izabela Kałębasiak
3. Beata Wiśniewska
 
Mężczyźni:
 
1. Grzegorz Kałębasiak
2. Skąpski Łukasz
3. Madaliński Michał
 
 
Ze sportowym pozdrowieniem!
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz