rolap projektu polska liga showdown
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (środa 19.10.2022) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do szóstego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown.
Szósty turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów odbędzie się w terminie10-14.11.20 r. w Bydgoszczy w Hotelu Akor, ul. Ludwikowo 1.
 
Organizatorem projektu jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2021 pn. „Sięgamy po sukces”.
 
Zgłoszenia na turniej należy dokonać drogą elektroniczną wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 listopada(środa) do godziny 12:00.
 
Przypominamy, że Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz upowszechniania wizerunku, Oświadczenia uczestnika o stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do udziału w turnieju, a także Oświadczenia uczestnika o udziale w innych projektach.
 
Nabór do turnieju oraz wszystkie zasady zgłoszeń analogiczne, jak w poprzednich turniejach z cyklu Polska Liga Showdown.
 
Zapraszamy do zapisów.
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz