zawodnicy pod czas gry
W dniach od 15.06.2022 do 19.06.2022 w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Ustka w hotelu „Alicja,” już po raz drugi, odbyła się Polska Liga Showdown.
Na turniej zjechali się zawodnicy z całego kraju. Rozgrywki odbywały się w bardzo przyjaznej i sportowej atmosferze. Wśród zawodników czuć było ducha walki. Cały turniej rozgrywany był na trzech stołach z tradycyjnym systemem gier zgodnym z wytycznymi IBSA. Na turniej zawodników wystawiły cztery kluby. KSN Łuczniczka Bydgoszcz reprezentowało pięć kobiet i ośmiu mężczyzn.
 
Troje naszych zawodników zdobyło miejsca na podium. Są to Łukasz Cichy, który zajął trzecią pozycję i zdobył brązowy medal oraz największe zaskoczenie tego turnieju Izabela Kałębasiak, zawodniczka pochodząca z Kutna, która zajęła drugą lokatę i zdobyła srebrny medal, a także Paulina Krupa , która zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal. Niewiele zabrakło Danielowi Kuźniarowi, by stanął na podium. Ostatecznie był czwarty.
 
Poniżej wyniki naszych zawodników.
 
Kobiety:

2. Kałębasiak Izabela
3. Krupa Paulina
5. Berczyńska Emilia
9. Gralak Anna
11. Wiśniewska Beata
 
Mężczyźni:

3. Cichy Łukasz
4. Kuźniar Daniel
6. Kałębasiak Grzegorz
8. Skąpski Łukasz
10. Szliben Damian
11. Murawski Zbigniew
12. Rotnicki Mikołaj
13. Morawski Radosław
 
Gratulijemy wszystkim zawodnikom