Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (15 lipca) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do trzeciego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.


Trzeci turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów odbędzie się w terminie 30.07.2022-03.08.2022 w Szeligach koło Ełku w Hotelu Selment Resort.

Organizatorem projektu jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2021 pn. „Sięgamy po sukces”.

Zgłoszenia na trzeci turniej należy dokonać za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25.07.2022 do godziny 12:00. Po upływie tego terminu zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Turniejowe rozgrywki, w kategorii indywidualnej, odbywać się będą tradycyjnie na trzech stołach, a sędziować je będzie piątka sędziów. System gier oraz regulamin turnieju przedstawione będą w trakcie odprawy technicznej, poprzedzającej turniej.

Przypominamy, że Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.

Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz upowszechniania wizerunku, Oświadczenia uczestnika o stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do udziału w turnieju, a także Oświadczenia uczestnika o udziale w innych projektach.

Przypominamy także, że ze względu na panujące w Polsce zagrożenie, związane z obecnością koronawirusa, w celu minimalizacji ryzyka zarażenia wirusem SARS COV-2, uczestnicy turniejów zobowiązani będą do przestrzegania procedur sanitarnych, zgodnych z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Zapraszamy do zapisów.
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz