baner projektu
W terminie od 26 do 30.09.2022 odbył się już czwarty turniej z cyklu Polska Liga Showdown, Rozgrywki sportowe odbyły się w malowniczo położonej nad morskiej miejscowości Rowy w ośrodku Wydma Park.
Plakat projektu
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (05.09.2022 o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do czwartego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.
podium ligi
W dniach od 30.07.2022 do 03.08.2022 w Szeligach koło Ełku w hotelu "Selment Resort" już po raz trzeci w tym roku odbyła się Polska Liga Showdown. Organizatorem turnieju jest pomorsko kujawski klub kultury fizycznej i sportu niewidomych i słabowidzących Łuczniczka z Bydgoszczy.

Plakat projektu
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (15 lipca) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do trzeciego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.

rozgrywka meczu na lidze
W dniach od 15.06.2022 do 19.06.2022 w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Ustka w hotelu „Alicja,” już po raz drugi, odbyła się Polska Liga Showdown.
plakat_projektu
I. Organizator
  • Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy;
  • Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2021 pn. „Sięgamy po sukces”.

Plakat projektu
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (5 czerwca) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do drugiego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.