baner projektu
Szósty turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów odbędzie się w terminie 16-20.11.2021 w hotelu Notera, ul.  Wczasowa 1, 89-606 Charzykowy.
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (1 listopada) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do szóstego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.
 
Przypominamy, że jest to ostatnia w tym roku Liga indywidualna, a tym samym ostatnia okazja na zdobycie punktów do klasyfikacji indywidualnej.
 
Szósty turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów odbędzie się w terminie 16-20.11.2021 w hotelu Notera, ul.  Wczasowa 1, 89-606 Charzykowy.
 
Organizatorem projektu jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2020 pn. „Pokonamy bariery".
 
Zgłoszenia na turniej należy dokonać za pomocą elektronicznego formularza dostępnego pod adresem https://bit.ly/pls-zapisy-2021 do dnia 05.11.2021 r. (piątek) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu formularz rejestracyjny nie będzie dostępny. Formularz może być wyłączony przed tym terminem z chwilą wyczerpania miejsc.
 
Turniejowe rozgrywki odbywać się będą tradycyjnie na trzech stołach, a sędziować je będzie piątka sędziów. System gier oraz regulamin turnieju przedstawione będą w trakcie odprawy technicznej, poprzedzającej turniej.
 
Przypominamy, że Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz upowszechniania wizerunku, Oświadczenia uczestnika o stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do udziału w turnieju, a także Oświadczenia uczestnika o udziale w innych projektach.
 
Przypominamy także, że ze względu na panujące w Polsce zagrożenie, związane z obecnością koronawirusa, w celu minimalizacji ryzyka zarażenia wirusem SARS COV-2, uczestnicy turniejów zobowiązani będą do przestrzegania procedur sanitarnych, zgodnych z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 
Zapraszamy do zapisów.
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz