baner projektu
Piąty turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów odbędzie się w terminie 28-31.10.2021 w hotelu Piotr, ul. Tadeusza Kościuszki 4, 58-371 Boguszów-Gorce.
Zarząd KSN Łuczniczka, kolejny raz, z ogromną przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (18 października) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do piątego (drużynowego)) turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.
 
Informujemy, że najbliższy turniej będzie miał charakter drużynowy. Należy więc zgłaszać mieszane (kobiety i mężczyźni), maksymalnie 4-osobowe ekipy.
 
Piąty turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów odbędzie się w terminie 28-31.10.2021 w hotelu Piotr, ul. Tadeusza Kościuszki 4, 58-371 Boguszów-Gorce.
 
Organizatorem projektu jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2020 pn. „Pokonamy bariery".
 
Zgłoszenia na turniej należy dokonać za pomocą elektronicznego formularza dostępnego pod adresem https://bit.ly/pls-zapisy-2021 do dnia 22.10.2021 r. (piątek) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu formularz rejestracyjny nie będzie dostępny. Formularz może być wyłączony przed tym terminem z chwilą wyczerpania miejsc.
 
Turniejowe rozgrywki, w kategorii drużynowej, odbywać się będą tradycyjnie na trzech stołach, a sędziować je będzie piątka sędziów. System gier oraz regulamin turnieju przedstawione będą w trakcie odprawy technicznej, poprzedzającej turniej.
 
Przypominamy, że Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz upowszechniania wizerunku, Oświadczenia uczestnika o stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do udziału w turnieju, a także Oświadczenia uczestnika o udziale w innych projektach.
 
Przypominamy także, że ze względu na panujące w Polsce zagrożenie, związane z obecnością koronawirusa, w celu minimalizacji ryzyka zarażenia wirusem SARS COV-2, uczestnicy turniejów zobowiązani będą do przestrzegania procedur sanitarnych, zgodnych z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 
Zapraszamy do zapisów.
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz