baner projektu
Turniej odbędzie się w terminie od 30 lipca (piątek) (do 9 sierpnia (poniedziałek) w Ustce w ośrodku Dagmor (ul. Storczykowa 6, 76-270 Ustka).
 
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz, z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, że właśnie rozpoczyna się nabór do pierwszego w tym roku turnieju z cyklu Z Ciemności Na Sportowy Olimp. Będzie to turniej showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.
 
Organizatorem projektu jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2020 pn. „Pokonamy bariery".
 
Turniej odbędzie się w terminie od 30 lipca (piątek/kolacja) (do 9 sierpnia (poniedziałek/śniadanie) w Ustce w ośrodku Dagmor (ul. Storczykowa 6, 76-270 Ustka). Lokalizacja znana już przez część środowiska z wcześniej organizowanych tam turniejów showdown. Na miejsce najłatwiej dotrzeć wysiadając na stacji kolejowej Ustka Uroczysko, którą od ośrodka dzieli około dziesięciominutowy, Niespełna kilometrowy spacer. Po dotarciu na miejsce prosimy o meldowanie się na recepcji ośrodka Dagmor, gdzie uczestnicy zostaną pokierowani do przydzielonych pokoi. Wszystkie niezbędne informacje takie, jak godziny posiłków, lokalizacja stołów do gry, system gier, godziny meczów itp. Przekazane będą na odprawie technicznej poprzedzającej turniej, a także przy pomocy, specjalnie w tym celu utworzonej, grupy na komunikatorze WhatsApp.
 
Każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną kopię aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności;
 
Zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwisko i Imię,
- pesel,
- datę urodzenia,
- adres zamieszkania,
- województwo,
- stopień niepełnosprawności,
- planowaną godzinę przyjazdu,
- tel. kontaktowy oraz e-mail do lidera zespołu/opiekuna/przewodnika;
 
Zgłoszenia wraz z załączoną kopią (skan w formacie PDF, nie zdjęcie) aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności, należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 16.07.2021;
 
* Zgłoszenia niespełniające któregoś z powyższych kryteriów mogą być pominięte, a wolne miejsce będzie zaproponowane pierwszemu zawodnikowi z listy rezerwowej;
 
* Prosimy także, o meldowanie na utworzonej grupie bądź telefonicznie (667 555 572), o fakcie dotarcia do ośrodków oraz o ewentualnych spóźnieniach.
 
Przypominamy, że Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz upowszechniania wizerunku, Oświadczenia uczestnika o stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do udziału w turnieju, a także Oświadczenia uczestnika o udziale w innych projektach.
 
Przypominamy także, że ze względu na panujące w Polsce zagrożenie, związane z obecnością koronawirusa, w celu minimalizacji ryzyka zarażenia wirusem SARS COV-2, uczestnicy turniejów zobowiązani będą do przestrzegania procedur sanitarnych, zgodnych z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 
Przede wszystkim wszyscy zawodnicy, sędziowie i pozostałe obecne osoby w trosce o zdrowie swoje oraz wszystkich pozostałych uczestników turnieju będą mieć obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych w trakcie trwania całych zawodów z wyłączeniem sędziów oraz zawodników, którzy na czas rozgrywki będą mogli je odsłonić. Bezpośrednie kontakty ograniczone będą do niezbędnego minimum, a wszystkie informacje przekazywane będą uczestnikom drogą elektroniczną. Na sali rozgrywek przebywać będą mogli tylko: sędziowie, zawodnicy, trenerzy oraz osoby z obsługi technicznej zawodów. Ponadto wszystkie pomieszczenia, w których odbywać się będą rozgrywki będą regularnie wietrzone. Powierzchnie, z którymi mają kontakt zawodnicy będą skrupulatnie dezynfekowane, a sędziowie będą dbać o to, aby zawodnicy przed podejściem do stołów dezynfekowali także swoje dłonie. Powyższe procedury sanitarne zostaną szczegółowo omówione na odprawie technicznej poprzedzającej turniej.
 
Zegar tyka. Zapraszamy do zapisów.
Zarząd KSN Łuczniczka