Mimo niepewnej sytuacji związanej z panującą pandemią koronawirusa w Polsce, w grudniu udało nam się zorganizować ostatni turniej z projektu „Z Ciemności na sportowy Olimp” dofinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu nr 1/2019 pn. „ Kierunek Aktywność”

Bieg, jazda rowerem na trenażerze i znowu bieg. W ten sposób działacze KSN Łuczniczka Bydgoszcz znaleźli sposób na pokonanie koronawirusa. Nie można było zorganizować klasycznego triathlonu, wpadli na pomysł duathlonu.

Turniej odbędzie się w ramach projektu pt. "Z Ciemności Na Sportowy Olimp”. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 1/2019.

  1. ORGANIZATOR: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy
  1. CEL: Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku. Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach kobiet i mężczyzn.

III. UCZESTNICTWO: W turnieju mogą brać udział osoby legitymujące się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku, poza osobami znajdującymi się w kadrze narodowej osób niepełnosprawnych!

W drugiej połowie lipca 2020 odbył się w Szklarskiej Porębie Puchar Łuczniczki w Nordic Walking z projektu pt. "Z ciemności na sportowy Olimp", finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - "Kierunek Aktywność" (1/2019).

W dniach 28.06-08.07 jako jedne z pierwszych w czasie pandemii koronawirusa w Polsce odbyły się zawody warcabowe, które zorganizowaliśmy (30.05. rozporządzeniem Rady Ministrów wprowadzono IV etap ,,odmrażania” sportu Projekt

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Puchar Łuczniczki w Nordic Walking Szklarska Poręba 27.07-01.08.2020
Zawody odbędą się w ramach projektu pt. "Z Ciemności Na Sportowy Olimp”. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 1/2019.

I.       Organizator
  • Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy;
  • Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2019 pn. „Kierunek Aktywność”.

Turniej odbędzie się w dniach od 9 do 19 czerwca w Dźwirzynie w Ośrodku Wypoczynkowym Gród Piastów, ul. Jachtowa 42. ( termin wstępny może ulec zmianie ?) 

I.      Organizator
  • Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „ŁUCZNICZKA” w Bydgoszczy;
  • Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 1/2019 pn. „Kierunek Aktywność”.