Na zdjęciu stół do showdowna, na którym stoi tabliczka „Zdezynfekowane”. W tle baner projektu.
Ostatni turniej z cyklu odbędzie się w bydgoskim hotelu Akor w terminie 27-30.11.2020 r. Będzie to turniej drużynowy...
  
Trudny 2020 r. powoli zbliża się do końca, a tym samym i tegoroczna, czwarta już odsłona projektu pt. „Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown”, realizowanego przez Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2019 pn. „Kierunek Aktywność”. Mimo wszystkich perturbacji oraz licznych zmian terminów oraz lokalizacji udało się nam rozegrać wszystkie zaplanowane turnieje. Jest to niewątpliwie ogromny sukces.
 
Ostatni turniej z cyklu odbędzie się w bydgoskim hotelu Akor w terminie 27-30.11.2020 r. Będzie to turniej drużynowy, a jednocześnie podsumowanie zmagań indywidualnych. Zostaną także wręczone trofea w kategoriach kobiet, mężczyzn oraz drużyn. Uchylając nieco rąbka tajemnicy zdradzimy, że Wzorem minionych lat będą one miały nietuzinkową formę nawiązującą bezpośrednio do naszej ukochanej dyscypliny sportowej.
 
Organizacja wydarzeń sportowych w dobie pandemii jest ogromnym przedsięwzięciem logistycznym. Na barkach organizatorów spoczywa obowiązek zapewnienia wszystkim uczestnikom maksimum bezpieczeństwa. Oznacza to, że wszystkie pomieszczenia, w których odbywają się rozgrywki są regularnie wietrzone. Powierzchnie, z którymi mają kontakt zawodnicy są skrupulatnie dezynfekowane, a sędziowie dbają o to, aby zawodnicy przed podejściem do stołów dezynfekowali także swoje dłonie. Wszyscy zawodnicy, sędziowie i pozostałe obecne osoby w trosce o zdrowie swoje oraz wszystkich pozostałych uczestników turnieju mają obowiązek zasłaniania ust i nosa w trakcie trwania całych zawodów z wyłączeniem zawodników, którzy na czas rozgrywki mogą je odsłonić. Bezpośrednie kontakty ograniczone są do niezbędnego minimum, a wszystkie informacje przekazywane są uczestnikom drogą elektroniczną.
 
Mamy ogromną nadzieję, że bez żadnych problemów uda nam się rozegrać ostatni turniej z cyklu, i że wszyscy uczestnicy mimo licznych komplikacji będą z przyjemnością wspominać w przyszłości tegoroczną odsłonę projektu pt. „Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown”.
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz