baner_programu

Turniej odbędzie się w dniach od 13 do 16 września w Poddąbiu w ośrodku wypoczynkowym "Lazur"

Piąty turniej z cyklu odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym "Lazur", 76-270 Poddąbie, ul. Promenada Słońca 7, tel. 598 461 335, tel. kom. 663 670 703, 603 100 408, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.lazurosrodki.pl. Dojazd pociągami do Słupska skąd organizator zapewnia transport na miejsce. Prosimy o podawanie godzin przyjazdów oraz wyjazdów w celu skoordynowania transportu uczestników.
 
Kluby zainteresowane wystawieniem swojej reprezentacji na najbliższym turnieju prosimy o przesyłanie w terminie do 17 sierpnia (piątek) proponowanych składów. Po nadesłaniu przez Państwa zgłoszeń otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń. Poinformujemy wtedy także Państwa o ewentualnych koniecznych korektach. W zgłoszeniach prosimy uwzględnić ewentualnych przewodników/opiekunów grup. Przypominamy, że jedna drużyna może liczyć 3 osoby - 1 kobieta oraz 2 mężczyzn. Przypominamy także, że 1 osoba może wystąpić tylko w 3 turniejach z cyklu. Część z uczestników wykorzystała już ten limit, w związku z tym proszę o sprawdzenie tego w ostatnich wynikach. celem uniknięcia pomyłek i rozczarowań. Osoby, które nie dostarczyły orzeczeń prosimy o uzupełnienie brakujących dokumentów. W przypadku Zawodników, którzy nie zostali zgłoszeni w formularzu zgłoszeniowym, a którzy zamierzają startować na najbliższym turnieju prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go wraz ze skanem orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji narządu wzroku (znaczny bądź umiarkowany) drogą elektroniczną.
  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Osoby, które nie dostarczą kompletu wymaganych dokumentów nie będą mogły wziąć udziału w turnieju.
  • Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne mogą zostać pominięte bądź w przypadku wolnych miejsc rozpatrzone będą na końcu.
  • W przypadku większej ilości zgłoszonych drużyn pierwszeństwo mają teamy kompletne.
Na naszej stronie internetowej w zakładce Realizowane projekty http://www.łuczniczka.org.plłuczniczka.org.pl publikować będziemy wszystkie informacje dotyczące projektu takie, jak terminy kolejnych spotkań, relacje oraz wyniki poszczególnych turniejów z cyklu, foto galerie, a także wszystkie inne informacje dla Państwa niezbędne. Najważniejsze komunikaty, takie, jak terminy kolejnych spotkań, terminy nadsyłania zgłoszeń itp. Będą do Państwa przesyłane drogą elektroniczną w postaci e-mail. Zachęcamy także Państwa do śledzenia „Polskiej Ligi Showdown” na facebooku https://www.facebook.com/Polska-Liga-Showdown-NTDM-2018-1587531144675548/
 
W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Łukaszem Skąpskim Tel. 667-555-572, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zapraszamy
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz