baner_programu

Turniej odbędzie się w dniach od 6 do 9 kwietnia w Bydgoszczy tradycyjnie w hotelu „Akor”.

Znany jest już termin kolejnego spotkania w ramach tzw. „Polskiej Ligi Showdown”. Turniej odbędzie się w dniach od 6 do 9 kwietnia w Bydgoszczy tradycyjnie w hotelu „Akor”. Poniżej garść informacji dotyczących formalności związanych ze zgłaszaniem zawodników itd. Osoby zainteresowane startem w turnieju prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią tej informacji i postępowanie dokładnie według wytycznych.

Drugi turniej z cyklu odbędzie się w dniach od 6 do 9 kwietnia w Bydgoszczy w hotelu Akor ul. Ludwikowo 1. Polecamy dojazd TAXI. Koszt z dworca kolejowego to około 15 zł (MPT ŁUCZNICZKA TAXI tel. 52 19191, 52 344-44-44). Można także dojechać tramwajem. 1 przystanek w kierunku Rycerska, a następnie spacerem kierując się na północny-wschód w stronę wiaduktu, wiaduktem nad ulicą i torami, a następnie prosto na wschód mijając po drodze po lewej stronie cmentarz, przechodząc przez dwie nitki torów oraz niewielki lasek. Hotel znajduje się po lewej stronie nieco w głębi.

Kluby zainteresowane wystawieniem swojej reprezentacji na najbliższym turnieju prosimy o przesyłanie w terminie do 28 marca (środa) do godziny 12:00 proponowanych składów. Po nadesłaniu przez Państwa zgłoszeń w terminie do 3 kwietnia (wtorek) otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń. Poinformujemy wtedy także Państwa o ewentualnych koniecznych korektach. W zgłoszeniach prosimy uwzględnić ewentualnych przewodników/opiekunów grup. Przypominamy, że jedna drużyna może liczyć 3 osoby - 1 kobieta oraz 2 mężczyzn. Przypominamy także, że 1 osoba może wystąpić tylko w 3 turniejach z cyklu. Osoby, które nie dostarczyły orzeczeń prosimy o uzupełnienie brakujących dokumentów. W przypadku Zawodników, którzy nie zostali zgłoszeni w formularzu zgłoszeniowym, a którzy zamierzają startować na najbliższym turnieju prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go wraz ze skanem orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności (znaczny bądź umiarkowany) drogą elektroniczną. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

Formularz zgłoszeniowy - Showdown NTDM 2018

  • Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne mogą zostać pominięte bądź w przypadku wolnych miejsc rozpatrzone będą na końcu.

Na naszej stronie internetowej w zakładce Realizowane projekty http://www.łuczniczka.org.pl/index.php/informacje-klub/realizowane-projekty/140-showdown-nie-tylko-dla-mistrzow-2018 publikować będziemy wszystkie informacje dotyczące projektu takie, jak terminy kolejnych spotkań, relacje oraz wyniki poszczególnych turniejów z cyklu, foto galerie, a także wszystkie inne informacje dla Państwa niezbędne. Najważniejsze komunikaty, takie, jak terminy kolejnych spotkań, terminy nadsyłania zgłoszeń itp. Będą do Państwa przesyłane drogą elektroniczną w postaci e-mail. Zachęcamy także Państwa do śledzenia „Polskiej Ligi Showdown” na facebooku https://www.facebook.com/Polska-Liga-Showdown-NTDM-2018-1587531144675548/

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Łukaszem Skąpskim Tel. 667-555-572, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz