baner programu

Zawody odbędą się w ramach projektu pt. "Z Ciemności Na Sportowy Olimp”. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 4/2017.

I. ORGANIZATOR: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy

II. CEL: Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku. Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach B1 i B2 wśród kobiet i mężczyzn na dystansie 5km.

III. UCZESTNICTWO: W zawodach mogą brać udział osoby legitymujące się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku, poza osobami znajdującymi się w kadrze narodowej osób niepełnosprawnych! .

IV. TERMIN I MIEJSCE: 12.07.2018r od kolacji - do 15.07.2018r. do śniadania; : Pensjonat Milutka, ul. Odrodzenia 35 ,Szklarska Poręba

V. KATEGORIE STARTOWE: B1 niewidomy (z przewodnikiem w kontakcie stałym-uprząż, w goglach lub okularach zaciemniających, dociskających) , B2 słabowidzący ,wśród kobiet i mężczyzn.

VI. ZGŁOSZENIA: do 1 lipca 2018 lub wyczerpania miejsc, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenie powinno zawierać:

  • Imię oraz nazwisko;
  • kategorię startową;
  • nr pesel;
  • województwo;
  • skan aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub dostarczenie go podczas odprawy technicznej przed zawodami;
  • nr telefonu;

*Zgłoszenia niekompletne, bądź wysłane po terminie mogą nie zostać rozpatrzone. Liczba miejsc ograniczona.

VII. NAGRODY: Dla 3 pierwszych zawodników w poszczególnej kategorii (B1,B2 : kobiety, mężczyźni) przewidziane są nagrody rzeczowe.

VIII. UWAGI: Uczestnicy winni posiadać własne gogle i kije do nordic walking.

IX. KOORDYNATOR: Georgina Myler, tel. 698181884

 

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd KSN Łuczniczka