rollap projektu

Turniej odbędzie się w ramach projektu pt. "Z Ciemności Na Sportowy Olimp”. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 4/2017.

 
I. ORGANIZATOR: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy
 
 
II. CEL: Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku. Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach kobiet i mężczyzn.
 
III. UCZESTNICTWO: W turnieju mogą brać udział osoby legitymujące się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku, poza osobami znajdującymi się w kadrze narodowej osób niepełnosprawnych!
 
IV. TERMIN I MIEJSCE: 03.05.2018r od kolacji - do 06.05.2018r. do śniadania; miejsce zakwaterowania: Bydgoszcz Hotel „AKOR” ul Ludwikowo 1; miejsce zawodów: Bydgoszcz Kręgielnia „ BROADWAY” ul Pułaskiego 45.
 
V. SYSTEM GRY: Turniej przeprowadzony zgodnie z regulaminem Ogólnopolskich zawodów w Bowlingu dla niewidomych i słabowidzących. Zawodnicy kat.B1 startują w goglach i plastronach (plastrony zapewnia organizator)
 
VI. ZGŁOSZENIA: do 27 kwietni  2018 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenie powinno zawierać:
  • Imię oraz nazwisko;
  • kategorię startową;
  • nr pesel;
  • województwo
  • godzinę przyjazdu;
  • skan aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub dostarczenie go podczas odprawy technicznej przed zawodami.
  • nr telefonu.
*Zgłoszenia niekompletne, bądź wysłane po terminie mogą nie zostać rozpatrzone. Liczba miejsc ograniczona.
 
VII. NAGRODY: Dla 3 pierwszych zawodników w poszczególnej kategorii (B1,B2,B3 : kobiety, mężczyźni) przewidziane są nagrody rzeczowe.
 
VIII. KOORDYNATOR: Andrzej Sargalski tel. 728 914 442
 
 
Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd KSN Łuczniczka