rollap projektu
Organizator:
Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 4/2017 pn. „Samodzielni i skuteczni”
 
Cel:
Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku.
Uczestnicy: Projekt kierowany jest do osób legitymujących się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku.
 
Zakwaterowanie i wyżywienie:
Wszystkim uczestnikom projektu w trakcie trwania zawodów i turniejów zapewnione będzie zakwaterowanie oraz wyżywienie.
 
Krótka charakterystyka projektu:
Projekt zakłada przeprowadzenie w 2018 r. cyklu pięciu imprez, zawodów sportowych o zasięgu ogólnopolskim dla osób z dysfunkcją wzroku. Turnieje rozegrane zostaną w następujących dyscyplinach: szachy/warcaby 100-polowe, showdown, nordic walking, bowling oraz strzelectwo sportowe. Zaplanowane działania pozwolą na zgromadzenie niewidomych i niedowidzących sportowców z całego kraju. Dzięki udziałowi w projekcie beneficjenci będą mogli podnieś swoją sprawność, poziom sportowy, a także przełamać bariery i nawiązać nowe znajomości.

 

Krótki opis turniejów/zawodów:

Nagrody: Dla trzech najlepszych osób z każdej kategorii startowej przewidziane są nagrody rzeczowe.

Informacje dodatkowe:
Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych zawodów zaplanowanych w ramach projektu ukazywać się będą sukcesywnie na stronie www.łuczniczka.org.pl. Dostępne są one również w biurze KSN "Łuczniczka" ul. Krasińskiego 3A w Bydgoszczy oraz u koordynatorów poszczególnych imprez.
 
Zgłoszenia:
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy Zarząd KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz