banet projektu
Organizator:
Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy
Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu nr 24.
Cel Turnieju:

Wyłonienie najlepszych graczy showdown w kraju w formule Grand Prix o randze Pucharu Polski dla osób niewidomych i słabowidzących. Krzewienie kultury fizycznej wśród osób niepełnosprawnych z dysfunkcją wzroku. Podnoszenie kwalifikacji sportowych wśród zawodników. Popieranie sportowego współzawodnictwa i rozwój kontaktów interpersonalnych między zawodnikami.

Miejsce i Termin:

Hotel „Akor” Bydgoszcz ,ul. Ludwikowo 1, 20-22.05.2016 Wszystkim uczestnikom turnieju zapewniamy wyżywienie oraz zakwaterowanie

Zgłoszenia:

Do dnia 13 maja 2016 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Głoszenie zawierać musi: -Nazwisko i imię -PESEL -adres zamieszkania

* Na turniej prosimy zabrać ksero orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Kluby sportowe, zrzeszające osoby z dysfunkcją wzroku, zainteresowane wystawieniem swoich ekip, składających się minimalnie z dwóch kobiet oraz czterech mężczyzn. Szczegółowe zasady rekrutacji opisane są w regulaminie projektu dostępnym na stronie KSN Łuczniczka Bydgoszcz.

Nagrody:

Trzy najlepsze osoby w kategoriach kobiet i mężczyzn otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Koordynator:

Łukasz Skąpski e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 667 555 572.

UWAGI:

Każdy zawodnik zobligowany jest do posiadania własnego sprzętu (rakietka, rękawica oraz gogle) zgodnego z wytycznymi zawartymi w regulaminie IBSA). Wszelkie dodatkowe informacje na temat projektu można uzyskać wchodząc na stronę www.łuczniczka.bydgoszcz.org.pl, bądź kontaktując się bezpośrednio z koordynatorem zawodów .

Regulamin - Showdown nie tylko dla mistrzw 2016.pdf

Komunikat Organizacyjny SHOWDOWN NIE TYLKO DLA MISTRZW 2016 Bydgoszcz 20-22.05.2016.pdf

Pobierz ulotkę informacyjną projektu

 

Serdecznie zapraszamy! Zarząd KSN Łuczniczka