Zawodnicy showdown jako pierwsi w Polsce wrócili do pełnej sportowej rywalizacji. Co prawda od kilku tygodni grają już centralne ligi piłkarskie, ale to właśnie niewidomi i słabowidzący tenisiści po 3-miesięcznej przerwie stanęli naprzeciw siebie w rywalizacji turniejowej.

Poniżej publikujemy wyniki końcowe VI Turnieju oraz Klasyfikację Generalną zakończonego cyklu turniejów pod nazwą Showdown nie tylko Dla Mistrzów 2016

W dniach od 14 do 16 października w gościnnych murach bydgoskiego hotelu Akor odbył się piąty turniej z cyklu Showdown NTDM 2016. Turniejowe zmagania śledziła kamera ekipy Telewizji Polskiej oraz specjalni zaproszeni goście.

Rozpoczyna się nabór do już ostatniego, czyli VI Turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2016

Znane są już wyniki 5 turnieju z cyklu Showdown NTDM 2016 oraz klasyfikacja generalna po 5 turniejach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Znane są już wyniki końcowe IV turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2016

Rozpoczyna się nabór do IV Turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2016

baner projektu

W mijającym miesiącu odbył się trzeci turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów, 2016 czyli półmetek zmagań już za nami. W związku z powyższym publikujemy klasyfikację indywidualną zawodników.

W dniach od 9 do 11 września w przyjaznych murach ośrodka Lazur-Bis w Rowach odbył się III Turniej z cyklu Showdown NTDM 2016 Znamy już wyniki tej rywalizacji.