BANER

I. ORGANIZATOR: Pomorsko- Kujawski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych I Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszcz

II. CEL ZAWODÓW: promowanie działań osób niepełnosprawnych - niewidomych i słabo widzących , popularyzacja gry w szachy i warcaby w środowisku niepełnosprawnych i zapewnienie rehabilitacji poprzez sport .Pokazanie sportowego świata niewidomych i niedowidzących. Ponadto impreza przyczyni się do promocji Miasta Bydgoszczy a także integracji z pełnosprawnymi osobami i zacieśnienia więzi koleżeńskich , których łączy nie tylko niepełnosprawność ale również wspólna pasja sportowa.

III. TERMIN TURNIEJU: 9-10.11.2019

IV. MIEJSCE ZAWODÓW: Ośrodek Sportowy Niewidomych i Słabowidzących KSN „Łuczniczka”, ul. Krasińskiego 3A, Bydgoszcz

V. SYSTEM ROZGRYWEK: po 12 zawodników w każdym turnieju (szachy, warcaby -stupolowe) rozgrywane będą systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, partia trwa 1h dla każdego zawodnika.

VI. NAGRODY: W każdym turnieju 3 pierwszych zawodników otrzyma nagrody.

VII. W TURNIEJU OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY KODEKSU : Szachowego – Warcabowego , organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian organizacyjnych turnieju.

VIII. ZGŁOSZENIA:

Turniej jest dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych.
Zgłoszenia należy składać - do dnia 6.11.2019: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 728 914 442. Poniedziałek-Czwartek ,w godz. 9:00-15:00
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie u Andrzeja Sargalskiego.

Turniej dofinansowano ze środków Miasta Bydgoszcz
www.łuczniczka.org.pl