Na zdjęciu monitor z tarczą strzelecką ze zdobytą najwyższą możliwą  wartością strzału 10,9. Tarcza strzelecka do której strzelają nasi zawodnicy ma średnicę jedynie 4,5 cm, a średnica dziesiątki to zaledwie 0,5 mm.

Tym razem w Białymstoku-Stolicy Podlasia, czołówka braci strzeleckiej spotkała się, aby rywalizować w Finałach Pucharu Polski w Strzelectwie Pneumatycznym osób Niewidomych i Słabowidzących.

Szczęśliwa trzynastka. Aż tyle medali zdobyli zawodnicy Bydgoskiej Łuczniczki. W uroczym Sarnówku, nad Jeziorakiem Strzelcy z całej Polski zmagali się z nowym systemem do uprawiania Strzelectwa laserowego. Jak to w sporciej, bywa jednym idzie lepiej drugim trochę gorzej. Jednakże nasi snajperzy znad Brdy, wrócili do rodzimej Bydgoszczy z workiem medali. W dniach od 19-25.09.2023 r. odbył się turniej indywidualny oraz drużynowe mistrzostwa Polski w strzelectwie laserowym.
 
Podium Drużynowych Mistrzostw Polski. Postawa leżąc. Na najwyższym stopniu drużyna Łuczniczki Budgoszcz w składzie. Ewa Bosek, Jolanta Szapańska i Grzegorz Kłos, na drugim miejscu zespół OKS WiM Olsztyn, na trzecim Podkarpacie Przemyśl.
Gdzie w dniach 31.08 - 05.09.2023r. rozgrywane były Indywidualne i dróżynowe
Mistrzostwa Polski NiS w strzelectwie z karabinu pneumatycznego oraz Mistrzostwa Polski MIX.
Na zdjęciu Grzegorz Kłos strzela w postawie leżąc.
Przez 2 weekendy 6 medali, w tym 5 złotych i 1 brązowy ustrzelili nasi strzelcy Jolanta Szapańska i Grzegorz Kłos.