Na zdjęciu reprezentanci KSN Łuczniczki od lewej Grzegorz Kłos, jolanta Szapańska, Ewa Bosek, Grzegorz Bosek i Arkadiusz Gęstwiński.

Tym razem nasi strzelcy odwiedzili Bieszczady, gdzie rywalizowali w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Strzelectwie Laserowym. Malowniczo położona miejscowość Myczków leżąca tuż obok Polańczyka i jeziora Solińskiego.

Na zdjęciu podium mężczyzn, na drugim miejscu od lewj Grzegorz Kłos Łuczniczka Bydgoszcz, na pierwszym Roman Jagodziński Morena Iław, na trzecim Stanisław Szczęsny Pionek Włocławek. Obok podium Jarosław Czapski z Moreny Iława i Arkadiusz Gęstwiński Łuczniczka Bydgoszcz.

W dniach 05-08 maja 2023 w Sarnówku nad Jeziorakiem odbył się Puchar Polski w Strzelectwie Laserowym. Łuczniczkę Bydgoszcz reprezentowali Ewa i Grzegorz Bosek, Jolanta Szapańska, Arkadiusz Gęstwiński i Grzegorz Kłos, który w karabinie i dwuboju zajął drugie miejsca, natomiast w pistolecie był trzeci.

Na zdjęciu zawodnicy na podium. Jola z Grzegorzem stoją na środku na 1 miejscu. Udekorowani medalami.

W Tarnowie w dniach 13-16 Kwietnia odbyła się rywalizacja w I Rundzie Pucharu Polski w Strzelectwie Pneumatycznym NiS. KSN Łuczniczkę reprezentowali Jolanta Szapańska i Grzegorz Kłos.

Grzegorz ze srebrnym medalem mistrzostw świata
O randze i poziomie minionych Mistrzostw Świata niech świadczy fakt, że w kwalifikacjach
do finału Grzegorz ustanowił nowy rekord świata, który podkreśla jeszcze jego niesamowite osiągnięcia, a także jego asystenta Arkadiusza Gęstwińskiego oraz trenera Ireneusza Stachowskiego…