Kłos na Podium
Aż 13 krążków w tym 6 złotych i 7 srebrnych przywieźli z trzech imprez rangi Mistrzostw Polski zorganizowanych przez ZKF Olimp.
Od 8-11 września w Sarnówku odbywały się indywidualne mistrzostwa Polski w strzelectwie laserowym. Grzegorz Kłos dwa razy stawał na najwyższym stopniu podium zdobywając złoto w konkurencji karabin oraz dwubój natomiast w pistolecie zajął drugie miejsce. Konkurencje tą zwyciężył Arkadiusz Gęstwiński zdobywajàc również srebrny medal w dwuboju.
Kolejny udany występ reprezentanci Łuczniczki Bydgoszcz odnotowali w nadmorskiej Ustce. W dniach od 28.09 - 1.10.2022 rozgrywane były drużynowe mistrzostwa Polski w strzelectwie laserowym. Drużyna kobiet w składzie Jolanta Szapańska, Ewa Bosek oraz Barbara Kusowska po świetnych strzałach zgarnęły aż trzy srebrne medale zostając wicemistrzyniami Polski w kategorii karabin, pistolet oraz dwubój. Nie zawiedli również nasi mężczyźni. Drużyna męska w składzie Grzegorz Kłos, Arkadiusz Gęstwiński i Grzegorz Bosek wystrzelili złote medale w kategorii karabin oraz dwubój, natomiast w pistolecie zajęli drugie miejsce zdobywając srebro.

Kolejną imprezą, na którą wybrali się Bydgoscy strzelcy były indywidualne mistrzostwa Polski w strzelectwie pneumatycznym, które odbyły się we Wrocławiu w dniach 6-9 październik. Po raz kolejny reprezentanci Łuczniczki Bydgoszcz nie zawiedli. Znakomity występ odnotował Grzegorz Kłos z asystentem Arkadiuszem Gęstwińskim wygrywając zawody w postawie leżąc ustanawiając również nowy rekord Polski finału 239,3 pkt. W postawie stojąc, po wygranych kwalifikacjach w finale Grzegorz zajął ostatecznie drugie miejsce, tracąc do pierwszego zaledwie 0,6 pkt. Udany start odnotowała również nasza zawodniczka Ewa Bosek z asystentem Grzegorzem Bosek W postawie leżąc zajęła 6 miejsce natomiast stojąc 8.
Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym Strzelcom i życzymy dalszych sukcesów.