zawodnicy_podczas_startu

26-29 września w Przemyślu odbyły się Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w strzelectwie laserowym .

Nasz Klub reprezentował Arkadiusz Gęstwiński , zdobył 3 srebrne medale : karabin, pistolet i dwubój.

W dniach 16-21.10.2019 w Wasiłkowie koło Białegostoku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Pneumatycznym Niewidomych i Słabowidzących w dwóch postawach, stojąc i leżąc oraz Ogólnopolskie zawody w Strzelectwie Pneumatycznym Niewidomych i Słabowidzących Konkurencja MIXTY.

W drużynowych Mistrzostwach Polski nasz Klub reprezentowali Grzegorz Kłos i Arkadiusz Gęstwiński. Zajęli oni 6 miejsce w postawie stoją oraz 9 miejsce w postawie leżąc.

Zaraz po Mistrzostwach odbyły się Ogólnopolskie zawody strzeleckie konkurencja MIXTY w której wystartowali Ewa Bosek i Grzegorz Kłos zajmując 7 miejsce w postawie stojąc i 8 miejsce w postawie leżąc.

Gratulujemy osiągnięć i trzymamy kciuki dalej bo w listopadzie czekają naszych zawodników Mistrzostwa Polski w strzelectwie pneumatycznym w trzech postawach, które odbędą się na dobrze znanej strzelnicy Zawiszy w Bydgoszczy

Zawody organizowane były przez Związek Kultury Fizycznej Olimp.