Reprezentacja klubu podczas Mistrzostw Polski w Strzelectwie Pneumatycznym

W dniach 13-16.05.2016 r. Odbyły się w Ustce Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie Pneumatycznym w Dwóch Postawach. Z naszego Klubu KSN Łuczniczka Bydgoszcz wzięło udział czworo zawodników.

Ewa Bosek w finale Postawa Stojąc KPN-60 Kobiet w Kategorii B1 zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal. Tym samym została Wicemistrzynią Polski. Natomiast w Pozycji Leżąc KPN 60-Kobiet Kategorii B1 zajęła siódme miejsce w finale. Grzegorz Kłos w finale w Pozycji Leżąc KPN-60 Mężczyzn zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal. W pozycji Stojąc KPN-60 Mężczyzn zajął dwunaste miejsce. Nasi zawodnicy startowali również w parach Ewa Bosek- Grzegorz Kłos . Konkurencja MIXTY Pozycja Stojąc zajęli ósme miejsce, a w konkurencji MIXTY Pozycja Leżąc siódme miejsce. Asystenci naszych zawodników Arkadiusz Gęstwiński i Grzegorz Bosek bardzo dobrze się spisali i otrzymali brązowy i srebrny medal.

Grzegorz Bosek