Agnieszka podczas przerwy w meczu
Z brązowym medalem w kategorii drużynowej wróciła z czeskich zawodów nasza zawodniczka – Agnieszka Bardzik.
 
W dniach 29.03-02.04 w czeskim Nymburku odbył się turniej międzynarodowy „BSC Prague Showdown Cup 2023”. W zawodach wystąpiła rekordowa liczba ponad 100 zawodników! Oczywiście nie mogło tam zabraknąć także Polskiej Kadry Showdown, a co za tym idzie naszej zawodniczki – Agnieszki Bardzik.
 
Dla Agi były to pierwsze zawody międzynarodowe, w których rozgrywała mecze lewą,
 
a nie jak dotychczas, prawą ręką. Nie przeszkodziło jej to walczyć jak równy z równym zarówno w kategorii indywidualnej jak i drużynowej. Głównym celem był jednak trening i sprawdzenie się z najlepszymi.
 
Indywidualnie Agnieszka zakończyła rywalizację na 24 pozycji. Drużynowo udało się wywalczyć brązowy medal, pokonując w meczu o trzecie miejsce drużynę z Włoch. Złoto trafiło do Finlandii, a srebro do drużyny Waasland, składającej się z zawodników z Belgii, Francji i Holandii.
 
Wyniki Kobiety:
 
1. Hanna Vilmi (Finlandia)
2. Elvina Vidot (Francja)
3. Sara Fappani (Włochy)
 
8. Monika Szwałek (POLSKA)
9. Elżbieta Mielczarek (POLSKA)
10. Dominika Czuj (POLSKA)
13. Weronika Szynal (POLSKA)
24. Agnieszka Bardzik (POLSKA)
 
Wyniki Mężczyźni:
 
1. Thade Rosenfeldt (Niemcy)
2. Ladislav Brada (Słowacja)
3. Andrea Lazzarini (Włochy)
 
7. Krystian Kisiel (POLSKA)
17. Adrian Słoninka (POLSKA)
22. Krzysztof Sobiło (POLSKA)
 
Wyniki Drużynowe:
 
1. Finlandia
2. Waasland (Belgia/Holandia/Francja)
3. POLSKA (Agnieszka Bardzik, Dominika Czuj, Elżbieta Mielczarek, Weronika Szynal, Adrian Słoninka, Krzysztof Sobiło; trener: Szymon Borkowski)